Menu
Your Cart

L MODEL PLASTİK CİBİNLİK APARATI

L MODEL PLASTİK CİBİNLİK APARATI
  • Stock: In Stock
  • Model: LPLSTKCBNLK
  • Weight: 65.00Desi
  • SKU: LPLSTKCBNLK-1
95.00TL
Ex Tax: 95.00TL
text

 L MODEL PLASTİK CİBİNLİK APARATI

Mobilya beşiklerde,büyüyen beşiklerde ,asansörlü beşiklerde,mobilya beşiklerde ve bambu beşiklerde kullanılan,boru malzemeden çinko kaplama ve boyalı çeşitleri ile isteğe göre sipariş alınan modeldir.Üç parçadan oluşan cibinlik demiri modelidir ve L şeklindedir,sökülüp takılma kolaylığı ve az yer kaplaması hasebiyle bebek mağazalarında çokça tercih edilen cibinlik demiridir.Genelde lüks cibinlikler için kullanılan cibinlik demiridir.Uç kısmında topuz bulunmaktadır.

Beşik Cibinlik Modelleri;

Bebek ürünleri sektöründe,bebek mağazalarında satılan malzemelerde bebek sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçli satıcıların tercih ettiği bebek ürünleri;kaliteli,sağlam ve sağlıklı olmasının yanında fiyatı ve kullanılabilirliği de son tüketiciyi ikna edecek şekilde olmalıdır.Beşik cibinlik modelleri bebek beşiklerinde,büyüyen beşiklerde,sepet beşiklerde ve bambu modellerinde en önemli unsurlardan.Bebek cibinlik ve cibinlik demiri hem görsel olarak tamamlayıcı olacaktır hemde sinek ve benzeri zararlılardan bebeğinizi ve sizi koruyacaktır.Beşiklerde cibinlik,cibinlik demiri yardımıyla tutturulur.

Cibinlik Nasıl Takılır?

Öncelikle gereken cibinlik ve cibinlik demirini ne için kullanacağımızı belirlemektir,yatak odası için mi?genç odası yatağı için mi?sünnet için mi? mobilya beşik için mi ? kararımızı netleştirdikten sonra yatağınızın ölçülerini alarak cibinlik temin etmeliyiz.Cibinlik cibinlik demiri ile uyumlu olmalıdır.Yuvarlak kafalı cibinlik demirine L model topuzlu cibinlik demiri için yapılmış tül kullanamayız.

CİBİNLİK DEMİRİ VE ÖZELLİKLERİ

* Bambu veya L model cibinlik demiri modeli 90 derecelik açı ile üretilmiş olup,büyüyen beşiklerde,hastahane süslemelerinde ve normal beşiklerde kullanılabilir.

* Cibinlik demiri kendi imalatımız dır.Toptan ve perakende satışımız vardır

* Yeni model beşik tutma aparatı ile montajlanmış cibinlik demiri;daha sağlam kavrama,daha şık görünüm ve beşik sallanırken düşme riskini minimuma indiren cibinlik mekanizması 

* Üç parça halinde demonte şeklinde ;paketlemesi,taşıması ve kargolanması kolaylaştırılmıştır.

* Bebek sağlığı ön planda tutularak çapaksız boru ve çapaksız plastik kullanılan cibinlik demiri anneler için daha güvenli hale getirilmiştir.

* Bebek beşik cibinlik demiri;bambu beşiklerde, mobilya beşiklerde ve oyun parklarında kullanıma uygundur.

Write a review

Please login or register to review