Menu
Your Cart

L MODEL CİBİNLİK DEMİRİ

L MODEL CİBİNLİK DEMİRİ
  • Stock: In Stock
  • Model: LCBNLKDMR
  • Weight: 65.00Desi
  • SKU: L MODELCİBİNLİKDEMİRİ
125.00TL
Ex Tax: 125.00TL
text

L TOPUZLU CİBİNLİK DEMİRİ

Üç parça birbirine mandalla kolayca takılabilen cibinlik demiri modelidir.L şeklindedir uç kısmında topuz bulunmaktadır.Lüks tüller için uygun cibinlik aparatıdır.

CİBİNLİK DEMİRİ NEREDE SATILIR?

Cibinlik demiri,bebek ürünleri satiş magazalarında ve bu işi meslek edinmiş kişilerin internet ve benzeri ortamlarda ki satış naktalarından temin edilebilir.

Cibinlik kullanımında en önemli noktalardan biri cibinlik demiri seçimidir.Cibinlik demiriniz tülünüze uygun değil ise kullanma olağanız yoktur.Ya da cibinlik alırken cibinliğe uygun cibinlik demiri tercih etmelisiniz.Yuvarlak kafalı cibinlik demiri modeli ile likralı lüks tül uygun düşmez mesela,likralı tül için ya L model cibinlik demiri ya da üst kafa kısmı düz olan model kullanılabilir.

CİBİNLİK DEMİRİ VE CİBİNLİK KULLANIM ALANI;

L model cibinlik demiri hastane organizasyonlarında,bebek beşiklerinde,büyüyen beşiklerde,sepet beşiklerde ve bambu modellerinde en önemli unsurlardan biride cibinliktir.Hem görsel olarak tamamlayıcı olacaktır hemde sinek ve benzeri zararlılardan bebeğinizi ve sizi koruyacaktır.Beşiklerde cibinlik,cibinlik demiri yardımıyla tutturulur.Önce cibinlik demiri alt kısmındaki sıkma aparatı yardımıyla beşiğe monte ettirilir daha sonra tül üzerine konur.

Write a review

Please login or register to review