Menu
Your Cart

Pembe Kenarlı Cibinlik

Pembe Kenarlı Cibinlik
  • Stock: In Stock
  • Model: PMBKNRLCBNLK
  • Weight: 65.00Desi
  • SKU: PMBKNRLCBNLK-1
185.00TL
Ex Tax: 185.00TL
text

Pembe Kenarlı (Biyeli ) Cibinlik

Bebek beşiklerinde kullanılan cibinlik takım modelidir.Cibinlik ve cibinlik demiri birliktedir.Kız bebeklerin kullanımına uygundur.

Sineklerden ya da sivrisineklerden korunmak için, isterseniz yatağınızı basit görüntüsünden kurtarıp görkemli hale getirmek için, isterseniz minik bebeğinizin sevimli beşiğini korumak için yatakların ve beşiklerin üzerinden süzülen cibinlikler imdada yetişmektedir. Özellikle yaz ayları da temiz havada uyumak ve sineklerden korunmak isterseniz,cibinliğiniz mutlaka olmalı.

Beşik Tül Modelleri;

Bebek beşiklerinde,büyüyen beşiklerde,sepet beşiklerde ve bambu modellerinde en önemli unsurlardan biride cibinliktir.Hem görsel olarak tamamlayıcı olacaktır hemde sinek ve benzeri zararlılardan bebeğinizi ve sizi koruyacaktır.Beşiklerde cibinlik,cibinlik demiri yardımıyla tutturulur.Önce cibinlik demiri alt kısmındaki sıkma aparatı yardımıyla beşiğe monte ettirilir daha sonra tül üzerine konur.

Cibinlik Nasıl Dikilir?

İlk yapmanız gereken ne için kullanacağımızı belirlemektir,yatak odası için mi?genç odası yatağı için mi?sünnet için mi? mobilya beşik için mi ? kararımızı netleştirdikten sonra yatağınızın ölçülerini alarak cibinlik için kullanacağınız kumaşın ölçüsünü belirlemeniz gerekir.Bazen hazır ürün almak işinizi dahada kolaylaştırabilir.

         


Write a review

Please login or register to review