Menu
Your Cart

İade ve Geri Ödeme Politikası

İADE ŞARTLARI


Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır .Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.


İade İçin İstediklerimiz;


1. İade edilecek ürünün fatura ibrazı,
2. Ürün hasar görmemiş olması gerekiyor.


İade Edilecek Ürünün;


a) Hasar görmüş ve hatalı kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.
b) İade edilecek ürünün, 7 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.


İade Edilecek Ürünün Faturası;


a) İade işlemi için ürünün faturasının tam gönderilmesi gerekmektedir. Fatura müşteriye 2 nüsha gönderilmektedir, iadelerde 2 nüshası da gönderilmelidir.
b) İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. iade faturası kesilmesi gerekmektedir.


Diğer Şartlar ve İade Kargo Ücretleri;


a) İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.
b) Alıcının yanlış ürün alması, değişim istemesi veya keyfi iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.
c) İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda müşteri hizmetlerimizle irtibata geçmeniz ve faturalarla birlikte iade nedeninin dilekçe bildirimi gerekmektedir. Ayrıca iade bildiriminde bulunulmadan ve kargo bedeli karşılanmadan gönderilecek ürünler müşteriye tekrardan geri gönderilecektir.
d) İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.


Genel İade Şartları;


1. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.
2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


İPTAL ŞARTLARI


Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçiniz. Mail ile irtibatlar da gecikmeler yaşanmaktadır. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.