Menu
Your Cart

Spare Parts And Accessories

Spare Parts And Accessories
Brand: Grand Baby
Beşik Asansör Mekanizmasıbeşik asansörü       Mobilya beşiklerde,sepet beşiklerde ve bez beşiklerde beşiğin ön korkuluk kısmını aşağı yukarı yönlü  hareket ettiren mekanizmadır.Beşik asansör mekanizması; beşiğe bebeğimizi daha kolay yatırıp,beşikten  bebeğimizi zorlanma..
155.00TL
Ex Tax:155.00TL
Brand: Ay Bebe
Beşik Cibinlik ve Cibinlik AparatıMavi Biyeli CibinlikEKONOMİK CİBİNLİKBebek beşiklerinde kullanılan cibinlik takım modelidir.Cibinlik ve cibinlik demiri birliktedir.Sineklerden ya da sivrisineklerden korunmak için, isterseniz yatağınızı basit görüntüsünden kurtarıp görkemli hale getirmek için, iste..
185.00TL
Ex Tax:185.00TL
Brand: Grand Baby
Demir Borulu Cibinlik DemiriCibinlik demiri nasıl takılır?Mobilya beşiklerde,büyüyen beşiklerde,oyun parkı ve benzeri beşik modellerine kullanılabilir.Beşiklerde cibinlik takmak için beşiğe sabitlenen aparattır.CİBİNLİK DEMİRİ ÖZELLİKLERİ; * Toptan ve perakende sipariş alınır. * Profil kıs..
69.00TL
Ex Tax:69.00TL
Brand: Ay Bebe
Cradle Elevator Mechanism with Latch-Metal Knob..
190.00TL
Ex Tax:190.00TL
Brand: Ay Bebe
Gold Painted King Handle..
20.00TL
Ex Tax:20.00TL
Brand: Grand Baby
Kanca Cibinlik Demiri ModeliLüks Kanca cibinlikdemiri;beşikten yüksekliği 80 cmdir,borulu ve boyalı modeldir,duvak şekilli tüller için uygundur.Mobilya beşiklerde beşik üzerine vidalarıyla sıkıştırılır. Cibinlik demiri beşikte cibinlik' in durmasını sağlayan aparattır.Cibinlik demiri,plastik model,b..
210.00TL
Ex Tax:210.00TL
Brand: Grand Baby
L TOPUZLU CİBİNLİK DEMİRİÜç parça birbirine mandalla kolayca takılabilen cibinlik demiri modelidir.L şeklindedir uç kısmında topuz bulunmaktadır.Lüks tüller için uygun cibinlik aparatıdır.CİBİNLİK DEMİRİ NEREDE SATILIR?Cibinlik demiri,bebek ürünleri satiş magazalarında ve bu işi meslek edinmiş kişil..
125.00TL
Ex Tax:125.00TL
Brand: Grand Baby
 L MODEL PLASTİK CİBİNLİK APARATI Mobilya beşiklerde,büyüyen beşiklerde ,asansörlü beşiklerde,mobilya beşiklerde ve bambu beşiklerde kullanılan,boru malzemeden çinko kaplama ve boyalı çeşitleri ile isteğe göre sipariş alınan modeldir.Üç parçadan oluşan cibinlik demiri modelidir ve L şeklindedir..
95.00TL
Ex Tax:95.00TL
Brand: Grand Baby
Lüks Güpürlü Petek Tavan Tülü-MaviKanca Cibinlik Demiri Cibinlik CİBİNLİK :Kelime manası sivrisineklerden, sineklerden ve benzeri böceklerden korunmak için, yatağın üzerine çadır gibi örtülen tül şeklinde tanımlanabilir.Daha çok bebekleri, sinek, tüy, tel, örümcek gibi uçucu nesnelerden korumak..
525.00TL
Ex Tax:525.00TL
Brand: Ay Bebe
Prestige Lüx Tavandan Asmalı Bebek Beşik Cibinlik . Mobilya bebek beşiğine uyum sağlayan bu cibinlik ile bebek korumasını maksimum şekilde sağlayın. Bebeğinizi her türlü uçan haşereden ve tozlardan koruyan bu ürünle gözünüz arkada kalmasın.  Tavan Cibinlik Özellikleri:Tavan Cibinlik Ebatı:..
495.00TL
Ex Tax:495.00TL
Brand: Ay Bebe
Pembe Kenarlı (Biyeli ) CibinlikBebek beşiklerinde kullanılan cibinlik takım modelidir.Cibinlik ve cibinlik demiri birliktedir.Kız bebeklerin kullanımına uygundur.Sineklerden ya da sivrisineklerden korunmak için, isterseniz yatağınızı basit görüntüsünden kurtarıp görkemli hale getirmek için, isterse..
185.00TL
Ex Tax:185.00TL
Showing 1 to 12 of 13 (2 Pages)